Регион:
Киев                    
+38 044 331-54-54 Написать нам

Заказы принимаются: Круглосуточно

Доставка: 1200 до 2300 ежедневно

Принимаем к оплате:
Вид доставки
Экспресс Стандарт
Корзина
Оплачуючи Заказ/Замовлення через «Інтернет-оплата» на сайті Produktoff.com  Покупець/Замовник підтверджує, що у повному обсязі розуміє та приймеє умови Публічної оферти.
Основні положення пов’язані з інтернет-оплатою:
Публічний договір на замовлення, придбання, продаж та доставку Товарів
……
п.5.10 Інтернет-оплата – оплата з використанням електронних грошей, платіжних сервісів у мережі інтернет та систем інтернет-еквайрінгу банків та платіжних систем, агрегаторів платіжних систем.
…..
п.10.3. У разі оплати замовлення з використанням інтернет-оплати Замовник погоджується, що сума фактичного заказу (доставленого, виконаного) може бути меншою (за рахунок вагових товарів, узгоджених замін, оперативна наявність товару та іншого),  ніж сума попередньої оплати, проведеної на підставі попереднього замовлення товарів. Решта попередньої оплати, яка виникла при цьомуне повертається Замовнику, а є сумою авансу відповідного Замовника на наступне Замовлення, та буде зарахована як часткова оплата наступного замовлення. У будь-якому випадку цей аванс (решта попередньої оплату) буде зарахован як часткова оплата наступного замовлення, або буде передан у власність ФОП, якщо не буде використан Замовником (відсутній наступне замовлення) на протязі 370 календарних днів з моменту зарахування на рахунок. Списання авансу в оплату замовлення, або у власність ФОП, відбуваєтьсяв автоматичному режимі за згодою Сторін.
п.10.4.У разі неможливості виконання замовлення у повному обсязі сума попередньої оплати, отриманої з використанням інтернет-оплати, повертається Замовнику – платнику на протязі 5 робочих днів з моменту отримання від нього заяви у електронному вигляді на адресу – info@produktoff.com із зазначенням необхідних платіжних реквізитів для повернення. В іншому випадку така сума оплати зараховується як аванс Замовника на наступне замовлення та використовується у спосіб визначений п.10.4. Договору.
ВАЖЛИВО!
Всю інформацію щодо наявного авансу та історію замовлень Ви взмозі побачити у своєму аккаунті (кабінеті) на сайті Produktoff.com у Вашому регіоні.
<:plus width="250" height="250" href="https://plus.google.com/110377429967144483475"> Я в Google+